Töötajad

Töötaja, ametKontaktinfo
Kersti Vilson         
direktor
II k  | ruum A205 |
Tel 746 1755
kersti.vilson@raad.tartu.ee             
Karin Länts
direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
II k | ruum A203 |
Tel 746 1756
karin.lants@gmail.com
Riina Pauklin
arendusjuht
eesti keele õpetaja
II k | ruum A203 |
Tel 746 1756
Riina.Pauklin@gmail.com
Anne Kulamaa
huvijuht

II k | ruum B209 |
Tel 556 597 96;
VV:  | T 15-16.00 |
anne.kulamaa@gmail.com
Vahur Matteus
majandusjuhataja
 
I k | ruum B104 |
Tel 533 249 71
Vahur.Matteus@raad.tartu.ee
Kaire Varrik
sekretär
 
II k | ruum 206|
Tel 746 1755
Kaire.Varrik@raad.tartu.ee  
Regina Merelaht
sotsiaalpedagoog
 
II k | ruum A208 |  
Tel 746  1756      
regina.merelaht@kesklinna.tartu.ee                                               
Tambet Anja
psühholoog
ühiskonnaõpetuse õpetaja
   
II k ruum A207
tambet.anja@kesklinna.tartu.ee
Tel: 746 1756
VV: kokkuleppel  
Madis Kauts
infojuht
I k | ruum A104|
madis@kauts.eu
Rille Jüriado
kunsti- ja informaatikaõpetaja

STUUDIUM admin, haridustehnoloog
I k | ruum A116 |
8.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel 

II k | ruum 206|
rille.jyriado@gmail.com
Anne Valdru
raamatukoguhoidja
II k ruum A204
annevaldru@gmail.com
Kooliõde Maili Lepp
Tenusepakkuja:
Koolitervishoiu OÜ
juhatuse liige, arst Kristin Mäger
kristin@tartukoolitervishoid.ee
Tel: 566 36673    
II k | ruum A 212| 
ode.kesklinnakool@gmail.com
Tel: 568 26191 (telefonile vastatakse vastuvõtuaegadel)
VV:  E ja N 08.00-14.00
      T, K ja R  09.00-15.00

Õpetajad 
nimekiri on  esitatud tähestikulises järjekorras
 
Töötaja, ametKontaktinfo
Leili Aasajärv
klassiõpetaja, vene- ja inglise keele õpetaja    
III k | ruum A 303 |
6.b klassijuhataja 
järelevastamine kokkuleppel
leili.aasajarv@mail.ee
Ly Ambos
klassiõpetaja
 
II k | ruum B210 |
2.b klassijuhataja T 8.15-8.50 (kokkuleppel);
2.b järelvastamine toimub E kell 12.25;
5.a ja 5.b toimub E kell 14.15.
ambosly@gmail.com
Andreas Eerik
eesti keele ja kirjanduse õpetaja
III k | ruum B306 |
järelevastamine kokkuleppel 
konsultatsioon kokkuleppel 
andreas.eerik@gmail.com  
Kalev Avi
matemaatika – ja arvutiõpetaja
I k  | ruum A117 |
järelevastamine ja konsultatsioon kokkuleppel
kalev@eek.ee 
Andra Kalda
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
I k | ruum A119 |
7.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
andra.kalda@gmail.com
Jelena Karajeva
vene keele õpetaja
 
III k | ruum B305 |
järelevastamine kokkuleppel
jelena.karajeva@gmail.com
Tiina Karri
klassiõpetaja ja matemaatika õpetaja

   
II k | ruum B204 |
2.a kl lastevanemate vastuvõtu aeg on teisipäeval 1. tund või kokkuleppel.
Järelvastamine:
 2.kl teisipäeval 6. tund ruum ja 5. kl reedel 6.- 7..tund.
Tiina.Karri@gmail.com
Anne Kivilo
muusikaõpetaja
 
 I k | ruum A120|
järelevastamine  kokkuleppel
anne.kivilo@gmail.com
Juta Koks
klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja  
II k | ruum B207 |
1.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
jutakoks@gmail.com
Kairi Korde
eesti keele, kirjanduse ja ajaloo õpetaja  
 III k | ruum 307 |
8.a klassijuhataja
järelevastamine ja konsultatsioon kokkuleppel
kairikorde@gmail.com 
Kairi Kotkas
käsitööõpetaja

 
I k | ruum A114 |
5.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
karjäärinõustamine  N 14.15 -15.00
kairi.kotkas@gmail.com
Merike Kriisa 
kunstiõpetaja
 
I k | ruum A116 |
järelevastamine kokkuleppel
merikekriisa458@gmail.com
Ade Leuska- Tattar
keemia, füüsika ja loodusõpetuse õpetaja
I k | ruum B106 |
8.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
ade.leuskatattar@gmail.com
Reet Lill 
õpiabi õpetaja

 
III k | ruum B302 |
matemaatika õpiabi 5.-9. klassile
järelevastamine kokkuleppel
lill.reet@gmail.com
Kersti Metsar 
inglise keele õpetaja

 
III k | ruum B308 |
9.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kersti303@gmail.com
Hannela Nordlund
inglise keele ja loodusõpetuse õpetaja
II k | ruum B206 |
4.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
hannelanordlund@gmail.com

Toivo Ohno
tööõpetuse õpetaja  
I k | ruum A106 |
järelevastamine kokkuleppel 
ohnotoivo@hot.ee

Kristi Paju
inglise keele õpetaja
IIk | ruum B304 |
4.b klassijuhataja, vastuvõtt T kell 13.00-14.00
järelevastamine K kell15.00-16.00 või kokkuleppel
kristipaju1@gmail.com
Sirje Parol
klassiõpetaja

   
IV k | ruum B405 |
6.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
sirjeparol@hot.ee
Külli Petersell
tantsuõpetaja
   
III k | ruum B301 |
järelevastamine kokkuleppel
kyllipetersell@gmail.com 
Mariliis Põder
pikapäevarühma kasvataja
II k | ruum A205 |
mariliis.poder@gmail.com
Maria Pärdi
eripedagoog
Eesti keele õpiabi
II k | ruum B203 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
maria.pardi@kesklinna.tartu.ee
Arlet Raha
kehalise kasvatuse õpetaja


     
II k | ruum A213 |
järelevastamine kokkuleppel
9.b klassijuhtaja ruum B305
arletraha@gmail.com
 
Airi Raiste 
matemaatika õpetaja

   
I k | ruum A118 |
6.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
raisteairi@gmail.com
Inge Reinvald
loodus-, inimeseõpetuse ja vene keele õpetaja
 
I k | ruum B107 |
7.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
inge.reinvald@gmail.com
Miina Sarapuu
Õpiabi õpetaja
HEVKO
III k | ruum B302 |
matemaatika õpiabi 5.-6. klassile
järelevastamine kokkuleppel
miina.sarapuu@kesklinna.tartu.ee
Kadri Tein
kehalise kasvatuse õpetaja  
 
II k | ruum B206 |
5.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kadritein@gmail.com
Diana Tens
klassiõpetaja
IV k | ruum B402| 
3.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
tensdiana@gmail.com
Kadri Tiismus
bioloogia, geograafia ja loodusõpetuse õpetaja
 
I k | ruum B 108 |
7.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kadritiis@gmail.com
Kai Tuvik
kunstiõpetuse õpetaja
I k | ruum A116 |
järelevastamine kokkuleppel
kunstisuvi@gmail.com
Kristiina Tõnson
klassiõpetaja
II k | ruum B202 |
1.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kristiina.tonson@gmail.com
Anu Täkker
õpiabi õpetaja
IV k | ruum B 404 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
anutakker4@gmail.com
Birgit Usin
klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja
 
IV k | ruum B403 |
3.b klassijuhataja
järelevastamine
birgit.usin@gmail.com
Jelena Ussar
vene keele õpetaja
II k | ruum B201 |
järelevastamine kokkuleppel
konsultatsioonid kokkuleppel
jelena.ussar@gmail.com
Kaisa Vaher
inglise keele õpetaja
II k | ruum B208 |
järelevastamine kokkuleppel
konsultatsioonid kokkuleppel
vaher.kaisa@gmail.com
Vahur Vahtra
töö- ja tehnikaõpetuse
õpetaja
I k | ruum A106
järelevastamine kokkuleppel
Vahtra.Vahur@gmail.com
Nele Valdru
muusikaõpetaja
I k | ruum A120 |
järelevastamine kokkuleppel 
nele.valdru@gmail.com