Tartu Kesklinna Kool

Huviringid

Oluline info huviringidesse registreerimise kohta.

Huviringid koolis 2020 / 2021 õppeaastal

Valdkond: muusika ja kunst

Ringi nimetus E T K N R
Kitarriõpe algajatele Roosi Rõõmusaare roosi.roomusaare@gmail.com   

Ruum: A119 Sihtgrupp: 4.b

  13.20- 14.05      
Kitarriõpe algajatele Roosi Rõõmusaare roosi.roomusaare@gmail.com   

Ruum: A119 Sihtgrupp: 4.c

  14.15- 15.00      
Kitarriõpe edasijõudnutele Roosi Rõõmusaare roosi.roomusaare@gmail.com   

Ruum: A119 Sihtgrupp: 4.-9. klassid

  14.15- 15.00      
Lastekoor Roosi Rõõmusaare roosi.roomusaare@gmail.com   

Ruum: A120 Sihtgrupp: 5.-9. klassid

15.10- 15.55     14.15-15.00  
Mudilaskoor Roosi Rõõmusaare roosi.roomusaare@gmail.com   

Ruum: A120 Sihtgrupp: 2.- 4. klassid

13.20-14.05       13.20-14.05
Kunsti-ja meisterdamise ring Signe Varik omanaolinesigne@gmail.com  

Ruum: A116 Sihtgrupp: 1.- 6. Klassid Kuu: 24€

    13.20- 14.50    

Valdkond: üldkultuur

Ringi nimetus T K R
Näitering Irene Kivaste kivastey@gmail.com

Ruum: B301 Sihtgrupp: 2.- 4. klassid Kuu: 20€

13.20- 14.50    
Mustkunsti labor Irene Kivaste kivastey@gmail.com

Ruum: B209 Sihtgrupp: 2.-6. klassid Kuus 1 x: 10€

    13.20-14.20
Soenguring I Merle Tensing merle.tensing@gmail.com

Ruum: B207 Sihtgrupp: 2.-5. klassid Kuu:29€

13.20- 14.05    
Soenguring II Merle Tensing merle.tensing@gmail.com

Ruum: B209 Sihtgrupp: 1.-2. klassid Kuu:29€

  12.25-13.10  
Rahvatants Külli Petersell kyllipetersell@gmail.com

Ruum: B 301 Sihtgrupp:1.-2. klasside tüdrukud

  12.25-13.10  
Rahvatants Külli Petersell kyllipetersell@gmail.com

Ruum: B 301 Sihtgrupp: 4.-6. klassid

  14.15- 15.00 13.20-14.05

Valdkond: sport

Ringi nimetusETNR
Jooga I
Klarika Varik
klarika.varik@gmail.com

Ruum: B301
Sihtgrupp: pole määratletud
Kuu: 24€
12.25-13.10
Jooga II
Klarika Varik
klarika.varik@gmail.com

Ruum: B301
Sihtgrupp: pole määratletud
Kuu: 24€
13.20-14.05
Male I
Andre Uibos
andre.uibos@gmail.com

Ruum: A302
Sihtgrupp: pole määratletud
Kuu: 15€
12.25-13.10
Male II
Andre Uibos
andre.uibos@gmail.com

Ruum: A302
Sihtgrupp: pole määratletud
Kuu: 15€
13.20-14.05
Male III
Andre Uibos
andre.uibos@gmail.com

Ruum: B209
Sihtgrupp: pole määratletud
Kuu: 15€
14.15-15.00
Rocki Korvpallikooli treeningud
Kadri Tein
kadritein@gmail.com

Ruum: A213
Sihtgrupp: 1.-2. klassid
Kuu:18€, klubi likmetele 15€
14.05-15.0512.25-13.25
Saalihoki
Sander Hannus
hannussander@hotmail.com

Ruum: A213
Sihtgrupp:1.-2. klassid
Aasta: 15€
13.45-14.3013.55-14.40
Saalihoki
Sander Hannus
hannussander@hotmail.com

Ruum: A213
Sihtgrupp:3.-7. klassid
Aasta: 15€
14.30-15.3014.30-15.30

Valdkond: tehnika

Ringi nimetus E T K N R
Puutöö Toivo Ohno ohnotoivo@hot.ee    Ruum: A114 Sihtgrupp: 4.-6. klassid 13.30- 16.30        
Robootika Rille Jüriado rille.jyriado@gmail.com    Ruum:A303 Sihtgrupp: 2. klassid       12.25-13.10  
Robootika Rille Jüriado rille.jyriado@gmail.com    Ruum:A303 Sihtgrupp: 3. klassid     14.15- 15.00    
Robootika Urmas Heinaste urmas.heinaste@masing.tartu.ee

Ruum:A303 Sihtgrupp: 5.-8. klassid

      15.30- 16.30  
Unicornide liikumine – tehnoloogia Rille Jüriado rille.jyriado@gmail.com    Ruum:A303 Sihtgrupp: 4.-5. klasside tüdrukud   13.20-15.00