Tartu Kesklinna Kool

Meie inimesed

Seotud teemad

Klassijuhatajad 20/21
Õpilaskogu
Hoolekogu
Vanematekogu

Töötaja, ametKontaktinfo
Kersti Vilson         
direktor
II k  | ruum A205 |
Tel 746 1755
Kersti.Vilson@raad.tartu.ee             
 
Karin Länts
direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
II k | ruum A203 |
Tel 746 1756
karin.lants@gmail.com
Anne Kulamaa
huvijuht
 
II k | ruum B209 |
Tel 556 597 96;
VV:  | T 15-16.00 |
anne.kulamaa@gmail.com
Vahur Matteus
majandusjuhataja
I k | ruum B104 |
Tel 533 249 71
Vahur.Matteus@raad.tartu.ee
Kaire Varrik
sekretär  
II k | ruum 206|
Tel 746 1755
Kaire.Varrik@raad.tartu.ee
Regina Merelaht
sotsiaalpedagoog
II k | ruum A208 |  
Tel 746  1756      
Regina@kesklinna.tartu.ee                                               
 
Anne Valdru
raamatukoguhoidja
II k ruum A204
anne.valdru@kesklinna.tartu.ee
Tambet Anja
psühholoog
II k ruum A207
tambet.anja@kesklinna.tartu.ee
Tel: 746 1756
VV: kokkuleppel  
Madis Kauts
infojuht
 
I k | ruum A104|
madis@kauts.eu
Marin Põllumäe
kooliõde
Koolitervishoiu OÜ kontakt 
Kristin Mäger
Tel: 566 36673 
II k | ruum A 212| 
Tel 535 26119
ode.kesklinn@gmail.com
VV:  E -N 9.00-15.00
       R 9.00-14.00
Õpetajad 
nimekiri on  esitatud tähestikulises järjekorras
Töötaja, ametKontaktinfo
Leili Aasajärv
klassiõpetaja
III k | ruum A 303 |
4.b klassijuhataja 
järelevastamine E 13.20-14.05
leili.aasajarv@mail.ee
Ly Ambos
klassiõpetaja
 
 II k | ruum B210 |
3.b klassijuhataja
järelevastamine  K 14.00- 14.45
ambosly@gmail.com
Kalev Avi matemaatika – ja arvutiõpetajaI k  | ruum A117 |
järelevastamine ja konsultatsioon T 15:10-15:55
kalev@eek.ee 
Jaana Jõgeva
inglise keele õpetaja
 II k | ruum B208 |
järelevastamine kokkuleppel 
jogevajaana@gmail.com
Rille Jüriado
kunsti- ja informaatikaõpetaja,
STUUDIUM admin, haridustehnoloog
I k | ruum A116 |
6.b klassijuhataja
järelevastamine T, R 13.20-14.05 
rille.jyriado@gmail.com
Jelena Karajeva
vene keele õpetaja
III k | ruum B109 |
järelevastamine N 14.15-16.00
jelena.karajeva@gmail.com
Tiina Karri
klassiõpetaja
II k | ruum B204 |
3.a klassijuhataja
järelevastamine N 14.15-15.00
Tiina.Karri@gmail.com
Andrus Kiis
ajaloo- jaühiskonnaõpetuse õpetaja
I k | ruum A119 |
järelevastamine T 14.05-15.00, K 8.15-9.00
andrus.kiis@kesklinna.tartu.ee
Anne Kivilo
muusikaõpetaja
 I k | ruum A120|
9.c klassijuhataja
järelevastamine  kokkuleppel
anne.kivilo@gmail.com
Juta Koks
klassiõpetaja
II k | ruum B207 |
2.a klassijuhataja
järelevastamine E 13.20
jutakoks@gmail.com
Siret Kalden
eesti keele ja kirjanduse õpetaja
 III k | ruum 307 |
järelevastamine ja konsultatsioon K 14.05- 15.00 |
siret.kalden@ut.ee 
Kairi Kotkas
käsitööõpetaja
I k | ruum A114 |
9.a klassijuhataja
järelevastamine N 15.00-15.45
karjäärinõustamine  N 14.15 -15.00
kairi.kotkas@gmail.com
 Merike Kriisa 
kunstiõpetaja
I k | ruum A116 |
järelevastamine T 13.15-14.00
merikekriisa458@gmail.com
 Kai-Epp KübarseppklassiõpetajaII k | ruum B305 |
7.b klassijuhataja
järelevastamine K 14.15-15.55
järelevastamine
kaieppkubarsepp@gmail.com
Kadri Liblik
klassiõpetaja 
II k | ruum B206 |
5.a klassijuhataja
järelevastamine K 14.15-15.00
kadrilib@gmail.com
Reet Lill 
õpiabi õpetaja
III k | ruum B302 |
matemaatika õpiabi 5.-9. klassile
järelevastamine kokkuleppel
lill.reet@gmail.com
 Kersti Metsar 
inglise keele õpetaja
III k | ruum B308 |
7.a klassijuhataja
järelevastamine T 13.10-15.00
kersti303@gmail.com
 Toivo Ohno
tööõpetuse õpetaja
I k | ruum A106 |
järelevastamine kokkuleppel 
ohnotoivo@hot.ee
 Kristi Paju
inglise keele õpetaja
IIIk | ruum B304 |
8.b klassijuhataja
järelevastamine K 15.10-15.55
kristipaju1@gmail.com 
Riina Pauklin
eesti keele ja kirjanduse õpetaja
III k | ruum B306 |
8.a klassijuhataja 
järelevastamine T 14.15 
konsultatsioon T 15.00 
Riina.Pauklin@gmail.com
Piret Pakler
pikapäevarühma kasvataja
IV k | ruum B 402I |
pikapäevarühm 12.00-15.00
pakler@gmail.com
Sirje Parol
klassiõpetaja
IV k | ruum B405 |
4.a klassijuhataja
järelevastamine 4.a – T 13.20-14.05;
järelevastamine 5.a, 5.b – E 14.15-15.00
sirjeparol@hot.ee
Külli Petersell
tantsuõpetaja
 
III k | ruum B301 |
järelevastamine T 14.00-15.00
kyllipetersell@gmail.com 
Maria Pärdi
eripedagoog
Eesti keele õpiabi
HEVKO
 
II k | ruum B203 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
maria.pardi@kesklinna.tartu.ee
Arlet Raha
kehalise kasvatuse õpetaja
II k | ruum A213 |
järelevastamine kokkuleppel
arletraha@gmail.com
 
Airi Raiste 
matemaatika õpetaja
I k | ruum A118 |
4.c klassijuhataja
järelevastamine T 15.00-15.45
raisteairi@gmail.com
Inge Reinvald
algklasside õpetaja
I k | ruum B107 |
5.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
inge.reinvald@gmail.com
Roosi Rõõmusaare
muusikaõpetaja
I k | ruum A120 |
5.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel 
roosi.roomusaare@gmail.com
Anu Täkker
õpiabi õpetaja
 
IV k | ruum B 404 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
anutakker4@gmail.com
 
Ade Leuska- Tattar
õpetaja
I k | ruum B106 |
6.c klassijuhataja
järelevastamine N 14.15-15.55
ade.leuskatattar@gmail.com
Kadri Tein
kehalise kasvatuse õpetaja
II k | ruum A213 |
9.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kadritein@gmail.com
Kadri Tiismus
loodusainete õpetaja
I k | ruum B 108 |
6.a klassijuhataja
järelevastamine T 14.20-15.55
kadritiis@gmail.com
Kai Tuvik
kunstiõpetuse õpetaja
I k | ruum A116 |
järelevastamine T 15-15.45
kunstisuvi@gmail.com
Kristiina Tõnson
klassiõpetaja
II k | ruum B202 |
2.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kristiina.tonson@gmail.com
Birgit Usin
klassiõpetaja  
IV k | ruum B403 |
1.b klassijuhataja
järelevastamine
birgit.usin@gmail.com
Jaana Urubkova
klassiõpetaja 
 
IV k | ruum B402| 
1.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
jaana.urubkova@gmail.com
Jelena Ussar
vene keele õpetaja
II k | ruum B201 |
järelevastamine K 14.15
konsultatsioonid. R 14.15
jelena.ussar@gmail.com
Vahur Vahtra
töö- ja tehnikaõpetuse
õpetaja
I k ruum A106
järelevastamine kokkuleppel
Vahtra.Vahur@gmail.com