Tartu Kesklinna Kool

Meie inimesed

Töötaja, ametKontaktinfo
Kersti Vilson         
direktor
II k  | ruum A205 |
Tel 746 1755
kersti.vilson@raad.tartu.ee             
Karin Länts
direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
II k | ruum A203 |
Tel 746 1756
karin.lants@gmail.com
Anne Kulamaa
huvijuht

II k | ruum B209 |
Tel 556 597 96;
VV:  | T 15-16.00 |
anne.kulamaa@gmail.com
Vahur Matteus
majandusjuhataja
 
I k | ruum B104 |
Tel 533 249 71
Vahur.Matteus@raad.tartu.ee
Kaire Varrik
sekretär
 
II k | ruum 206|
Tel 746 1755
Kaire.Varrik@raad.tartu.ee  
Regina Merelaht
sotsiaalpedagoog
 
II k | ruum A208 |  
Tel 746  1756      
Regina@kesklinna.tartu.ee                                               
Tambet Anja
psühholoog
ühiskonnaõpetuse õpetaja

   
II k ruum A207
tambet.anja@kesklinna.tartu.ee
Tel: 746 1756
VV: kokkuleppel 
 
Madis Kauts
infojuht

I k | ruum A104|
madis@kauts.ee

Rille Jüriado
kunsti- ja informaatikaõpetaja

STUUDIUM admin, haridustehnoloog
I k | ruum A116 |
7.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel 

II k | ruum 206|
rille.jyriado@gmail.com
Anne Valdru
raamatukoguhoidja
II k ruum A204
anne.valdru@kesklinna.tartu.ee
Kristiina Mölder
kooliõde        
Koolitervishoiu OÜ, kontakt Kristin
Mäger Tel: 566 36673    
II k | ruum A 212| 
Tel 535 26119
ode.kesklinnakool@gmail.com
VV:  E -N 9.00-15.00
       R 9.00-14.00      
Õpetajad 
nimekiri on  esitatud tähestikulises järjekorras
 
Töötaja, ametKontaktinfo
Leili Aasajärv
klassiõpetaja, vene- ja inglise keele õpetaja    
III k | ruum A 303 |
5.b klassijuhataja 
järelevastamine kokkuleppel
leili.aasajarv@mail.ee
Ly Ambos
klassiõpetaja
 
II k | ruum B210 |
1.b klassijuhataja, vastuvõtt K 9.10-9.55 eelregistreerimisega
järelevastamine:
1.b N 12.20
4a ja 4.b eesti keel N 13.15
ambosly@gmail.com
Kalev Avi
matemaatika – ja arvutiõpetaja
I k  | ruum A117 |
järelevastamine ja konsultatsioon kokkuleppel
kalev@eek.ee 
Andra Kalda
ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja
I k | ruum A119 |
järelevastamine kokkuleppel
andra.kalda@gmail.com
Jelena Karajeva
vene keele õpetaja
 
III k | ruum B305 |
järelevastamine kokkuleppel
jelena.karajeva@gmail.com
Tiina Karri
klassiõpetaja ja matemaatika õpetaja

   
II k | ruum B204 |
1.a klassijuhataja, vastuvõtt T 12.25-13.10 eelregistreerimisega
järelevastamine N 13.20-15.00
Tiina.Karri@gmail.com
Anne Kivilo
muusikaõpetaja
 
 I k | ruum A120|
järelevastamine  kokkuleppel
anne.kivilo@gmail.com
Juta Koks
klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja  
II k | ruum B207 |
3.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
jutakoks@gmail.com
Kairi Korde
eesti keele, kirjanduse ja ajaloo õpetaja  
 III k | ruum 307 |
järelevastamine ja konsultatsioon kokkuleppel
kairikorde@gmail.com 
Kairi Kotkas
käsitööõpetaja

 
I k | ruum A114 |
4.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
karjäärinõustamine  N 14.15 -15.00
kairi.kotkas@gmail.com
Merike Kriisa 
kunstiõpetaja
 
I k | ruum A116 |
järelevastamine kokkuleppel
merikekriisa458@gmail.com
Ade Leuska- Tattar
keemia, füüsika ja loodusõpetuse õpetaja
I k | ruum B106 |
7.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
ade.leuskatattar@gmail.com
Reet Lill 
õpiabi õpetaja

 
III k | ruum B302 |
matemaatika õpiabi 5.-9. klassile
järelevastamine kokkuleppel
lill.reet@gmail.com
Kersti Metsar 
inglise keele õpetaja

 
III k | ruum B308 |
8.a klassijuhataja
järelevastamine T 13.10-15.00
kersti303@gmail.com
Hannela Nordlund
inglise keele ja inimeseõpetuse õpetaja
II k | ruum B206 |
järelevastamine E 13.20-15.00
hannelanordlund@gmail.com

Toivo Ohno
tööõpetuse õpetaja
 
I k | ruum A106 |
järelevastamine kokkuleppel 
ohnotoivo@hot.ee

Kristi Paju
inglise keele õpetaja
IIk | ruum B304 |
9.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kristipaju1@gmail.com
Kerli Pamberg-Mägi
klassiõpetaja
IV k | ruum B402| 
2.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kpambergmagi@gmail.com
Sirje Parolklassiõpetaja

   
IV k | ruum B405 |
5.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
järelevastamine kokkuleppel
sirjeparol@hot.ee
Riina Pauklin
eesti keele ja kirjanduse õpetaja


   
III k | ruum B306 |
9.a klassijuhataja 
järelevastamine kokkuleppel 
konsultatsioon kokkuleppel 
Riina.Pauklin@gmail.com
Külli Petersell
tantsuõpetaja


   
III k | ruum B301 |
järelevastamine kokkuleppel
kyllipetersell@gmail.com 
Maria Pärdi
eripedagoog
Eesti keele õpiabi
HEVKO 
II k | ruum B203 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
maria.pardi@kesklinna.tartu.ee
Mariliis Põder
eesti keele ja kirjanduse õpetaja

   
III k | ruum B306 |
järelevastamine kokkuleppel 
konsultatsioon kokkuleppel 
mariliis.poder@gmail.com  
Arlet Raha
kehalise kasvatuse õpetaja


     
II k | ruum A213 |
järelevastamine kokkuleppel
8.b klassijuhtaja ruum B305
arletraha@gmail.com
 
Airi Raiste 
matemaatika õpetaja

   
I k | ruum A118 |
5.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
raisteairi@gmail.com
Inge Reinvald
loodus-, inimeseõpetuse ja vene keele õpetaja

 
I k | ruum B107 |
6.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
inge.reinvald@gmail.com
Roosi Rõõmusaare
muusikaõpetaja
 
 
I k | ruum A120 |
6.c klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel 
roosi.roomusaare@gmail.com
Kadri Tein
kehalise kasvatuse õpetaja

 
II k | ruum B206 |
4.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kadritein@gmail.com
Kadri Tiismus
bioloogia, geograafia ja loodusõpetuse õpetaja  
I k | ruum B 108 |
6.a klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kadritiis@gmail.com
Kai Tuvik
kunstiõpetuse õpetaja
pikapäevarühma õpetaja
I k | ruum A116 |
järelevastamine kokkuleppel
kunstisuvi@gmail.com

Kristiina Tõnson
klassiõpetaja

II k | ruum B202 |
3.b klassijuhataja
järelevastamine kokkuleppel
kristiina.tonson@gmail.com
Anu Täkker
õpiabi õpetaja

 
IV k | ruum B 404 |
vastuvõtuaeg kokkuleppel
anutakker4@gmail.com
 
Birgit Usin
klassiõpetaja ja inglise keele õpetaja
 
IV k | ruum B403 |
2.b klassijuhataja
järelevastamine
birgit.usin@gmail.com
Jelena Ussar
vene keele õpetaja

II k | ruum B201 |
järelevastamine kokkuleppel
konsultatsioonid kokkuleppel
jelena.ussar@gmail.com
Kaisa Vaher
inglise keele õpetaja
II k | ruum B208 |
järelevastamine kokkuleppel
konsultatsioonid kokkuleppel
vaher.kaisa@gmail.com
Vahur Vahtra
töö- ja tehnikaõpetuse
õpetaja
I k | ruum A106
järelevastamine kokkuleppel
Vahtra.Vahur@gmail.com