Tartu Kesklinna Kool

Direktori kiituskiri

Sellel lehel avaldab direktor kiitust kooli edukalt esindanud õpilastele ja nende juhendajatele 2020/2021 õ.a

17.02.2021 Kiituse avaldamine loodusainete olümpiaadil kooli edukalt esindanud õpilastele alljärgnevalt:
Keemiaolümpiaad (23.01.21) 9. klasside arvestuses: 2.-3. koht Mehka Kartau ja 28.-29. koht Hendrik Tiirats.
Füüsikaolümpiaad (6.01.21) 8. klasside arvestuses:12. koht Liisi Liias ja 14. koht Mattias Jõgi. 9. klasside arvestuses:10. koht Richard Jaarman ja 13. koht Mihkel Pauklin.
Bioloogiaolümpiaad (30.01.21, Tartu Ülikooli Moodle`i keskkonnas) 6. klasside arvestuses:Piibe Jagomägi 1. koht, jätkab vabariiklikul võistlusel; Emma-Leena Meinart 8. koht ja Kaur Eelma 16. koht. 7. klasside arvestuses: Paula Russak 19. koht,
8. klasside arvestuses:Liisi Liias 6. koht. 9. klasside arvestuses: Liisa Maria Võhmar 3. koht, jätkab vabariiklikul võistlusel. Carolyn Prits 7. koht ja Mehka Kartau 15. koht.
Geograafiaolümpiaad (09.02.2021 Harno Moodle´ keskkonnas) 8. klasside arvestuses:
Kail Joosep Sõõro, oma vanuseklassis 11.-12. koht (osales 37 õpilast).
Avaldan tänu õpetaja Kadri Tiismusele, Ade-Leuska Tattarile, Kai-Epp Kübarsepale ja Inge Reinvaldile õpilaste juhendamise eest.

05.02.2021 Kiituse avaldamine matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus (27.01.2021) kooli edukalt esindanud õpilastele alljärgnevalt:
7. klasside arvestuses (kokku võistles 70 õpilast), Uku Malki – 10. koht; Joosep Kalberg -15. koht; 8. klasside arvestuses (kokku võistles 56 õpilast) Liisi Liias-12. koht; Mattias Jõgi – 14.koht; 9. klasside arvestuses (kokku võistles 69 õpilast) Jürgen Güsson- 6. koht; Mehka Kartau – 9. koht.

10.12.2020 Kiituse avaldamine matemaatika- alasel võistlusel “Viie Kooli kohtumine” kooli esindanud õpilastele alljärgnevalt:
Paula Russak, 7.a kl (1. koht),  Anete Pihlak, 6.a kl (3. koht), Joosep Kalberg, 7.b kl (4. koht), Mehka Kartau, 9.b kl (4. koht).
Kokkuvõttes 7. klassi võistkond saavutas 2. koha koosseisus: Gerda Kivil, 7.b, Mikk Jaaniste, 7.b, Joosep Kalberg, 7. b, Grete Kann, 7.b, Uku Malki, 7.b, Saara Metsoaja, 7. b, Hanna Pihu, 7.a, Paula Russak, 7.a, Kirke Maria Selberg, 7.a, Mirtel Toom, 7.a.
9. klassi võistkond saavutas 3. koha koosseisus: Jürgen Güsson, 9.a, Ralf Niilus, 9.a, Angelina Roosimägi, 9.a, Hendrik Tiirats, 9.a, Mehka Kartau, 9.b, Heddy Ploom, 9.b, Andre Poll, 9.b, Lilii Ann Older, 9.c, Elsa Puu, 9.c, Arti Tamm, 9.c
Täname osalemast Viie Kooli Kohtumisel: Emma-Leena Meinart, 6.b kl (8. koht), Uku Malki, 7.b kl (9. koht), Mattias Jõgi, 8.b kl (7. koht), Liisi Liias, 8. kl (10. koht);
Avaldan tänu matemaatika õpetajatele õpilaste juhendamise eest.

04.12.2020 kiituse avaldamine 6.a klassi õpilasele Piibe Jagomägi` le, kes saavutas jutuvõistlusel 6. klasside arvestuses II koha; Avaldan tänu õpetaja Kairi Kordele õpilase juhendamise eest;

30.11.2020 kiituse avaldamine 4.c klassi õpilasele Mikk Kaarel Õim`ile, kes saavutas mõttespordiolümpiaadi esimesel etapil I koha. Avaldan tänu lapsevanematele  toetuse eest;

02.11.2020. Kiituse avaldamine 8.a klassi õpilastele:
Adeli Ilves, Grete- Liis Tein, Maia Toomsalu, Pilleriin Vilipuu, Rahel Paarop, Lill Kandmaa ja Emma Tiitus kooli eduka esindamise eest vene laulu festivalil ja nende juhendajale Jelena Karajevale.

28.10.2020 Kiituse avaldamine 4.a klassi õpilasele Adrian Malõšev`ile, kes saavutas 3. koha omaloominguliste luuletuste võistlusel ,,Luuleprõmm” ja tema juhendajale Sirje Parolile.

14.10.2020 Kiituse avaldamine 4.a klassi õpilasele Marta Needo`le, kes saavutas 1. koha neljandate klasside ettelugemise võistlusel “Mu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi.” ja tema juhendajale Sirje Parolile.